Sizi Arayalım

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

İparsan Otomotiv Endüstri, 30 yılı aşkın deneyimi ile Konya’da eş değer oto yedek parçaları üretmek amacıyla kurulmuştur. Üretime başladığı ilk günden beri üstün kaliteyi, en son teknolojiyi ve müşteri odaklı üretimi kendine hedef olarak belirlemiştir.

İparsan sürekli kendini yenileyerek gerek yurt içi gerekseyurt dışı sanayicilere yönelik hizmetlerini sürdürmektedir.Şirketimiz üretimde kaliteye önem verdiği ölçüde satış sonrası teknik destek hizmetine de büyük önem vermektedir. Ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2 yıl garantilidir. Kalite güven ve güvenirlik eksenlerinde inovatif ve müşteriye uyguladığı çözümlerle eş değer oto yedek parça sektöründe lider olmayı hedeflemektedir.

8 Kıta 15 Ülkede<br><span>İPARSAN</span>

8 Kıta 15 Ülkede
İPARSAN

Sizlerden aldığımız pozitif eleştirilerle çok kısa bir zamanda
performansımızı arttırarak yurtiçi ve yurtdışında adımızı duyurmanın
haklı gururunu yaşıyoruz.

Sürekli Gelişen
İPARSAN

Sürekli gelişme ve başarı amaçlayan bir takım ruhu ile; gelişen teknoloji paralelinde kaliteli ve kusursuz bir hizmet anlayışını ilke edindik. İşinde büyümenin temel şartının müşteri memnuniyeti olduğunun bilincinde olan hepimiz gibi emeğimizi ve alın terimizi mükemmel sonuçlara kavuşturmak için gece-gündüz çalışarak sektörün tüm sorunlarına çözümler getirdik. Sadece imalat ve satış aşamasında kalmadan daimi memnuniyetiniz için desteğimizle hep yanınızda olduk.

Sürekli Gelişen<br><span>İPARSAN</span>
Üretim
Üretim
Sürekli araştırıp kendimizi geliştirerek
çevre ve insan dostu ürünler üretmek
en büyük hedeflerimizdendir.
×
×
×